Latviski По русски Выполните Вход в свой профиль, чтобы публиковать записи, оставлять комментарии и иметь доступ ко многим другим функциям

Portāla jaunumi


 1. Administrator
  Administrator 15 Января 2014 | 00:39

  Esam priecīgi paziņot Jums, cienijāmie apmekletāji, ka mūsu portāls ir palaists testa režīmā. Jau tagad Jūs varat atstāt ziņojumus, lietot blogus un forumu.


 2. Administrator
  Administrator 28 Января 2014 | 14:02

  Šodien mēs pievienojām portālam jaunu lapu ar baneriem priekš mūsu partneriem, ceram uz īlgstošu un auglīgu sadarbību!

  Vēlamies arī iepriecināt visus portāla lietotājus ar jaunām funkcionālām iespējām - tagad Jūs varat rediģēt savu ziņojumu 2 stundu laikā kopš tā pievienošanas brīža. Par to, cik laika ir atlicis ziņojuma rediģēšanai Jums atgadinās atpakaļskaitīšanas taimeris.

  Novēlam Jums veiksmīgu Tautastiesa portāla lietošanu!


 3. Administrator
  Administrator 20 Февраля 2014 | 15:38

  Tagad portāla Tautastiesa ir pieejama interaktīvā karte, kurā ar punktiem ir atzīmētas problēmas un piedāvājumi, par kuriem ziņo mūsu lietotāji. Ziņojuma pievienošanas lapā arī ir izmaiņas - ir pievienots bloks ar Google karti, kurā ir iespējams atzīmēt punktu vai ielas posmu, pie kura attiecās aprakstītā problēma. Ceram, ka šī jaunieviestā iepēja ļaus Jums efektīvāk ziņot par problēmām pilsētā un piedāvāt savus risinājumus.


 4. Administrator
  Administrator 11 Марта 2014 | 10:45

  Pirmdien kanālā DautkomTV notika kārtējā "Press-kluba" sēde, kas tika veltīta ceļu būvēs sezona sākumam. Raidījuma izskaņā skatītājiem paziņoja arī par mūsu portāla Tautastiesa izveidi un Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Dzalbe aicināja visus Daugavpils iedzīvotājus izmantot mūsu portālu, lai ātrāk un ērtāk ziņotu par problēmām pilsētas teritorijā. Izsakām viņam pateicību par atbalstu un ceram uz tikpat produktīvu sadarbību nākotnē.


 5. Administrator
  Administrator 18 Апреля 2014 | 22:15

  Novēlam visiem Tautastiesa lietotājiem priecīgas Lieldienas un saulainās brīvdienas!

  Nākamajā nedēļā mūsu portālā ir gaidams atjauninājums, kas ievesīs jaunu, ļoti svarīgu sadaļu!

  Tautastiesa administrācija.


 6. Administrator
  Administrator 22 Апреля 2014 | 11:11

  Šīs dienas atjauninājums ir bijis veiksmīgs un tagad portālā Tautastiesa ir pieejama interaktīvā ceļu remonta darbu karte, kurā Jūs varat apskatīt slēdzamos ceļa posmus un uzzināt visu nepieciešamo, lai ceļa satiksmes ierobežojumi pilsētas ielās nekļūtu Jums par nepatīkamu pārsteigumu.

  Šī karte tiks regulāri atjaunināta sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi un Jūs varat būt droši par tajā sniegtās informācijas patiesību.


 7. Administrator
  Administrator 31 Декабря 2014 | 20:31

  Tautastiesa administrācija apsveic visus daugavpiliešus ar Jauno gadu un novel sirsnīgus svētkus un laimīgu 2015. gadu!