Latviski По русски   Ienāciet savā profilā, lai publicētu ierakstus, atstāt komentārus un izmantot parējās iespējas

Tautasinfoizmantošanas noteikumi ir viegli un balstās uz veselā saprāta un cienīgas uzvedības normām.

Aizliegts

1. Lietot nenormatīvo leksiku ziņojumos un komentāros ir aizliegts.

2. Nacionālā naida kurināšana un provokācija ir aizliegta. Cieniet savus sarunu biedrus un citu tautību cilvēkus, nedaliet Tautasinfo lietotājus un lasītājus pēc nacionālām pazīmēm. Portāla administrācija var nodot policijai ziņojumus, kas satur nacionāla naida kurināšanas pazīmes.

3. Ir aizliegts aizvainot sarunu biedrus un pāriet uz personībām, kad visi saprātīgie argumenti ir izsmelti. Cieniet savu saruna biedru neskatoties uz viņa dzīvesvietu, sarunas valodu un darba vietu.

4. Spams ziņojumos un komentāros ir aizliegts un tiks sodīts ar lietotāja profila bloķēšanu. Lūdzam neveidot ziņojumu dublikātus un cenšaties izvēlēties sadaļu savam ziņojumam pēc iespējas tuvāk ziņojuma tematam.

5. Ir aizliegts augšupielādēt vietnē, publicēt ziņojumos un komentāros pornogrāfiska vai neķītra rakstura materiālus.

Atļauts un atbalstīts

6. Mēs esam priecīgi redzēt kompetentu un detalizētu problēmu vai piedāvājumu izklāstu. Ja Jums ir fotogrāfijas vai videoieraksti, kas palīdzēs labāk saprast Jūsu ziņojuma būtību – droši pievienojiet tos tekstam.

7. Mēs mudinām Jūs izmantot kā latviešu, tā arī krievu valodu un esam priecīgi redzēt cieņu pret sarunas biedru. Centieties atbalstīt portāla divvalodu vidi, bet ja Jums ir ērtāk, izmantojiet savu dzimto valodu. Piemēram, ja Jūs zināt krievu valodu, bet nejūtat pārliecību gramatikā, labāk uzrakstiet ziņojumu latviski, bet pareizi.

8. Izsakiet savas domas un piedāvājums portāla uzlabošanai, šādiem ziņojumiem forumā ir speciāla tēma. Mēs noteikti to izlasīsim un centīsimies veikt uzlabojumus.

9. Stāstiet pat Tautasinfo draugiem un paziņām, pārlieciniet viņus atrast 5 minūtes un paziņot pašvaldībai par problēmu, kas padara dzīvi pilsētā mazāk komfortablu. Nekas nemainīsies, ja cilvēki sūdzēsies uz ceļa bedrēm sarunājoties virtuvē, bet ziņojums par bedri Tautasinfo portālā palīdzēs šo bedri aiztaisīt.

10. Ja Jūsu pilsētā pašvaldība vel nesadarbojas ar Tautasinfo, noteikti izstāstiet viņiem par mums, mēs vēlamiem paplašināt savu darbību un nodibināt dialogu starp ierēdņiem un iedzīvotajiem visā Latvijas teritorijā.

Atgādinām

11. Translita izmantošana nav aizliegta, bet arī netiek atbalstītā. Translits nav valoda un nevar kalpot par ērtu domu izteikšanas līdzekļi. Jā uz Jūsu tastatūras nav vajadzīgo burtu – izmantojiet virtuālo tastatūru vai nopērciet uzlīmes ar burtiem, jeb arī izsakiet savas domas citā valodā. Lūdzam izmantot translitu tikai galējā gadījumā.

12. Reģistrējoties lūdzam norādīt Jūsu patiesos vārdu un uzvārdu. Pašvaldības darbiniekiem ir vajadzīga vismaz tik liela informācija par ziņojuma autoru. Ir daudz vieglāk īstenot dzīvē reāla cilvēka piedāvājumu, salīdzinājumā ar anonīmo ideju.