Rūpniecības ielas pārbūve posmā no Stiklu ielas līdz Jelgavas ielai, Daugavpilī

Apspriešana notiek no 09 Oktobrī 2015 līdz 09 Novembrī 2015

Ieceres “Rūpniecības ielas pārbūve posmā no Stiklu ielas līdz Jelgavas ielai, Daugavpilī” mērķis ir izstrādāt ielas pārbūves projektu, uzlabojot satiksmes drošību un satiksmes dalībnieku pārvietošanās komforta līmeni, ka arī izveidot infrastruktūru mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem.

Ielā notiek vietējās nozīmes satiksme, kur iedzīvotāji piekļūst servisa objektiem, ofisu ēkām un rūpniecības objektiem. Lielo daļu no transporta sastāv kravas automašīnas, kas dodas uz rūpniecības uzņēmumiem. Ielas posma vidū brauktuvi šķērso dzelzceļa līnija.

Projektā paredzēts izbūvēt jauno brauktuves segu ka arī ierīkot:
- 4 stāvlaukumus uz 32 vietām kopumā
- gājēju ietvi un kopīgo gājēju veloceliņu
- ielas LED apgaismojumu
- lietusūdens kanalizāciju
- ūdensvadu un gāzesvadu

Projekts paredz uzlabot ielas trases plāna līknes un garenprofilu iespējas robežās. Ielas brauktuvei, stāvlaukumiem, gājēju un veloceliņiem paredzēts asfalta segums.

Satiksmes organizācijai paredzēts ierīkot ceļa zīmes un uzklāt horizontālos apzīmējumus.

Ielas pārbūvei ir nepieciešams nozāģēt 42 kokus un dažādus krūmus. Jauno koku stādīšanai paredzēti lielizmēra (2.5-3m augsti vai 14-16cm stumbra apkārtmērs) stādījumi: 35 Eiropas liepas (Tilia x europaea ‘Pallida’).

Posms kartē:

 

Apzīmējumi:

 

Pirmā posma daļa:


 

Skats uz esošo ielas stāvokli no pirmā skatpunkta:

 

Skats uz esošo ielas stāvokli no otrā skatpunkta:

 

Posma otrā daļa:

 

Skats uz esošo ielas stāvokli no trešā skatpunkta:

 

Skats uz esošo ielas stāvokli no ceturtā skatpunkta:

 

Mezgli "A" un "B" detalizēti:

 

Plānotais ielas profils pēc rekonstrukcijas:

 

Visas augstāk novietotās bildes klikšķināmas - uzklišķinot uz bildes ar peles kreiso pogu Jūs varat aplūkot pilnizmēra bildi. Jūs varat aplūkot šo informācija arī planšetes veidā (saikne uz .PDF) un aizpildīt aptaujas lapu (saikne uz .docx).

Projekta publiskā apspriešana notiek no 2015. gada 9. oktobra līdz 2015. gada 9. novembrim, informatīvie materiāli ir apskatāmi Daugavpils Domes telpās Kr. Valdemāra ielā 1, ka arī Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta telpās Raiņa ielā 28. Šajās pašās vietās līdz 2015. gada 9. novembrim Jūs varat rakstiskā formā atstās savas atsauksmes un priekšlikumus par šo projektu. 2015. gada 27. oktobrī plkst. 16:30 Daugavpils Domes konferenču zālē notiks projekta prezentācija.

Bildes, piespraustās pie apspriešanas

Dokumenti, piespraustie pie apspriešanas

Apspriešanas vieta kartē